E-shop

Vitajte na našom "lokálnom" e-shope. V spolupráci s pánom Kloudom a pánom Bórikom k vám posúvame kus práce, kvality a služieb. Posúvame to na čas, ktorý vyhovuje vám, nie nám! Fungujeme s donáškou až k vám v Trenčíne a okolí do 25km a taktiež na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii.

DARČEKOVÝ VOUCHER

Na želanie vám poukaz vyplníme podľa priania. Ak si prajete voucher zaslať poštou, nezabudnite napísať svoju adresu. Všetky informácie uveďte prosím do poznámky.

30.00 €
Detail
Catering

Catering

Vypredané
Detail
CHLIEB HEGLAS

Poctivý chlieb z rodinnej pekárne od pána Heglasa. Chlieb je možné objednať iba deň vopred a iba na pracovné dni.

3.50 €
Detail
0,5l REMYHO ZÁZVORVICA

Výborná na zimu, pije sa studená, pripravená z vodky, zázvoru, medu a citrónu.

20.00 €
Detail
KLOBÁSKA JALAPENOS - CHEDDAR

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Najbližsie objednávky príjimame do stredy,17.07.V piatok,19.07 bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt údený výhradne na dreve. Príjemne pikantná, šťavnatá klobáska z bravčového a hovädzieho mäska podľa nášho receptu. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

21.00 €
Detail
DOMÁCA SLANINKA CELÁ

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Najbližsie objednávky príjimame do stredy, 17.07. V piatok, 19.07. bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Špičkový, domáci produkt. Čerstvo údená slaninka výhradne na dreve. Ideálny pomer tuku. Krásne prevoní vaše jedlo. Skvela do varenia a na pečenie. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

18.00 €
Detail
RIB EYE BEZ KOSTI + CHIMICHURRI SALSA

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 17.07 V piatok, 19.07. bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas.Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Rib-Eye Steak je jeden z najznámejších a najžiadanejších hovädzích steakov. Je šťavnatý, krehký a zároveň má intenzívnu chuť. Rýchla a jednoduchá príprava na grile alebo panvičke. Suché zretie. Minimálne 30 dní. Steak posielame spolu s našou, Chimichurri salsou

Vypredané
Detail
BURGER BOX PRE 2 OSOBY

Na produkt prijímame objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 17.07. V piatok, 19.07 bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. 2x hovädzí hamburger, 2x žemľa podľa priania (uveďte do poznámky pri objednávke), 100g údenej slaninky, 150g majonézy podľa priania (uveďte do poznámky pri objednávke), 80g írsky cheddar, kačací tuk na grilovanie mäsa a podrobné inštrukcie k príprave. Všetko dôkladne zabalené a pripravené na váš gril, či panvičku.

22.00 €
Detail
HOVADZÍ HAMBURGER

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. 100% mleté hovädzie. Ideálny pomer mäsa a tuku. Mokré zretie. Minimálne 30 dní.

3.20 €
Detail
NAŠA BIELA ŽEMĽA

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. Produkt z našej kuchyne. Kvalitná múka, mlieko, maslo, droždie, cukor, soľ a vajíčko.

1.50 €
Detail
60g / 1 PORCIA NAŠA JEMNÁ, ZAKLADNÁ, BBQ, CHILLI, Z PEČENEJ ČERVENEJ REPY

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. Produkt z našej kuchyne. Bez výbornej majonézy sa do burgru ani nepúšťajte!

1.50 €
Detail
100g CIBUĽKOVÝ DŽEM

Výborný na dochutenie vašich burgrov

2.00 €
Detail
35g / 1 PORCIA POMALY VYPEČENÁ SLANINKA DO BURGROV

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. Krásne chrumkavá slaninka, nachystaná priamo do vášho burgríka. Prehrejete na grile alebo panvičke. Na prípravu jedného burgra odporúčame približne 35g slaninky.

1.50 €
Detail
50g / 1 PORCIA ÚDENÁ SLANINKA DO BURGROV / PLÁTKY

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. Skvelý, domáci produkt. Údená slaninka výhradne na dreve. Ideálny pomer mäsa a tuku. Nachystaná na prípravu burgrov. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

1.40 €
Detail
40g / 1 PORCIA ÍRSKY CHEDDAR

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. Kvalitný cheddar ideálny na prípravu burgrov u vás doma.

2.00 €
Detail