BRAVČOVÉ

Domáca klobáska s tradičnou receptúrou. Údené výhradne na dreve!

KLOBÁSKA JALAPENOS - CHEDDAR

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 4.10. V piatok, 6.10. bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt údený výhradne na dreve. Príjemne pikantná, šťavnatá klobáska podľa nášho receptu. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

16.00 €
Detail
DOMÁCA KLOBÁSKA

Na produkt príjimame objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 4.10. V piatok, 6.10. bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobáska údená výhradne na dreve. Výborná na grily, či na varenie. Nádherne prevoní vašu kapustnicu. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

15.00 €
Detail
DOMÁCA SLANINKA CELÁ

Na produkt príjimame objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 4.10. V piatok, 6.10. bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Špičkový, domáci produkt. Čerstvo údená slaninka výhradne na dreve. Ideálny pomer tuku. Krásne prevoní vaše jedlo. Skvela do varenia a na pečenie. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

16.00 €
Detail
PIKANTNÁ KLOBÁSKA

Na produkt príjimame objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 4.10. V piatok, 6.10. bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobásky údené výhradne na dreve. Vynikajúca na varenie, skvelá na panvičku. Stredne pikantné. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

15.00 €
Detail
35g / 1 PORCIA POMALY VYPEČENÁ SLANINKA DO BURGROV

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. Krásne chrumkavá slaninka, nachystaná priamo do vášho burgríka. Prehrejete na grile alebo panvičke. Na prípravu jedného burgra odporúčame približne 35g slaninky.

1.40 €
Detail
50g / 1 PORCIA ÚDENÁ SLANINKA DO BURGROV / PLÁTKY

Na produkt príjimame objednávky nepretržite. Skvelý, domáci produkt. Údená slaninka výhradne na dreve. Ideálny pomer mäsa a tuku. Nachystaná na prípravu burgrov. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

0.90 €
Detail