E-shop

Vitajte na našom "lokálnom" e-shope. V spolupráci s pánom Kloudom a pánom Bórikom k vám posúvame kus práce, kvality a služieb. Posúvame to na čas, ktorý vyhovuje vám, nie nám! Fungujeme s donáškou až k vám v Trenčíne a okolí do 25km a taktiež na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii.

DARČEKOVÉ POUKAZY

Najbližší rozvoz je 8.12. 14:00 - 16:00 Na želanie vám poukaz vyplníme podľa priania. Zadajte do poznámky pri objednávke.

20.00 €
Detail
0,5l REMYHO PUNČ

Domáci výborný punč z červeného vína, rumu, griotky a medu, stačí si len doma zohriať, kto má chuť pridať ovocie a hneď vychutnávať

7.00 €
Detail
CHLIEB HEGLAS

Perfektný chlieb z rodinnej pekárne od pána Heglasa. Chlieb je možné objednať iba na pracovné dni.

2.50 €
Detail
KLOBÁSKA JALAPENOS - CHEDDAR

Skvelý, domáci produkt údený výhradne na dreve. Príjemne pikantná, šťavnatá klobáska podľa nášho receptu. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

13.00 €
Detail
DOMÁCA KLOBÁSKA

Skvelý, domáci produkt. Klobáska údená výhradne na dreve. Výborná na grily, či na varenie. Nádherne prevoní vašu kapustnicu. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

11.00 €
Detail
BURGER BOX PRE 2 OSOBY

2x hovädzí hamburger, 2x žemľa podľa priania (uveďte do poznámky pri objednávke), 100g údenej slaninky, 150g majonézy podľa priania (uveďte do poznámky pri objednávke), 80g írsky cheddar, kačací tuk na grilovanie mäsa a podrobné inštrukcie k príprave. Všetko dôkladne zabalené a pripravené na vaš gril, či panvičku.

13.00 €
Detail
HOVADZÍ HAMBURGER

100% mleté hovädzie. Ideálny pomer mäsa a tuku. Mokré zretie. Minimálne 30 dní.

2.50 €
Detail
NAŠA BIELA ŽEMĽA

Produkt z našej kuchyne. Kvalitná múka, mlieko, maslo, droždie, cukor, soľ a vajíčko.

1.10 €
Detail
NAŠA ČIERNA ŽEMĽA

Produkt z našej kuchyne. Kvalitná múka, mlieko, maslo, droždie, cukor, soľ, vajíčko a prŕodné, sépiové farbivo.

1.20 €
Detail
35g / 1 PORCIA POMALY VYPEČENÁ SLANINKA DO BURGROV

Krásne chrumkavá slaninka, nachystaná priamo do vášho burgríka. Prehrejete na grile alebo panvičke. Na prípravu jedného burgra odporúčame približne 35g slaninky.

1.20 €
Detail
50g / 1 PORCIA ÚDENÁ SLANINKA DO BURGROV / PLÁTKY

Skvelý, domáci produkt. Údená slaninka výhradne na dreve. Ideálny pomer mäsa a tuku. Nachystaná na prípravu burgrov. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

0.70 €
Detail
60g / 1 PORCIA NAŠA JEMNÁ, ZAKLADNÁ, BBQ, CHILLI, HOKKAIDO, Z PEČENÝCH PAPRÍK A DŽEM Z ČERVENEJ CIBUĽKY

Produkt z našej kuchyne. Bez výbornej majonézy sa do burgru ani nepúšťajte!

1.30 €
Detail
FILLET MIGNONS / SVIEČKOVICA

Najchudší a najjemnejší steak. Veľmi obľúbený. Užite si kus tohto špičkového steaku aj doma. Mokré zretie. Minimálme 30 dní.

17.00 €
Detail
SVIEČKOVICA / TATÁRSKY BIFTEK

Jemne mletá, chladená sviečkovica na tatársky biftek. Je možnosť uviesť do objednávky, ak si prajete zamiešaný tatarák alebo iba zomlieť mäsko. Čerstvé mäso.

10.00 €
Detail
remys bistro and pub trenčín