KLOBÁSKY

KLOBÁSKA JALAPENOS - CHEDDAR

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Najbližšie objednávky uzatvárame v stredu, 30.11. V piatok, 2.12. bude vaša objednávka doručená okolo 11:00 na vami určenú adresu alebo pripravená na vyzdvihnutie do 11:00 u nás, v reštaurácii. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt údený výhradne na dreve. Príjemne pikantná, šťavnatá klobáska podľa nášho receptu. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

16.00 €
Detail
DOMÁCA KLOBÁSKA

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Najbližšie objednávky uzatvárame v stredu, 30.11. V piatok, 2.12. bude vaša objednávka doručená okolo 11:00 na vami určenú adresu alebo pripravená na vyzdvihnutie do 11:00 u nás, v reštaurácii. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobáska údená výhradne na dreve. Výborná na grily, či na varenie. Nádherne prevoní vašu kapustnicu. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

15.00 €
Detail
PIKANTNÁ KLOBÁSKA

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Najbližšie objednávky uzatvárame v stredu, 30.11. V piatok, 2.12. bude vaša objednávka doručená okolo 11:00 na vami určenú adresu alebo pripravená na vyzdvihnutie do 11:00 u nás, v reštaurácii. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobásky údené výhradne na dreve. Vynikajúca na varenie, skvelá na panvičku. Stredne pikantné. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

15.00 €
Detail