KLOBÁSKY

KLOBÁSKA JALAPENOS - CHEDDAR

Na produkt príjimáme objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 4.10. V piatok, 6.10. bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt údený výhradne na dreve. Príjemne pikantná, šťavnatá klobáska podľa nášho receptu. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

16.00 €
Detail
DOMÁCA KLOBÁSKA

Na produkt príjimame objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 4.10. V piatok, 6.10. bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobáska údená výhradne na dreve. Výborná na grily, či na varenie. Nádherne prevoní vašu kapustnicu. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

15.00 €
Detail
PIKANTNÁ KLOBÁSKA

Na produkt príjimame objednávky každý týždeň. Objednávky na tento týždeň uzatvárame v stredu, 4.10. V piatok, 6.10. bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie u nás v reštaurácii, na vopred dohodnutý čas. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobásky údené výhradne na dreve. Vynikajúca na varenie, skvelá na panvičku. Stredne pikantné. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

15.00 €
Detail