KLOBÁSKY

KLOBÁSKA JALAPENOS - CHEDDAR

Na produkt príjimáme objednávky. Každú stredu a piatok bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie alebo doručenie. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt údený výhradne na dreve. Príjemne pikantná, šťavnatá klobáska podľa nášho receptu. Odporúčame dodržať prípravu, podľa priloženého receptu.

13.00 €
Detail
DOMÁCA KLOBÁSKA

Na produkt príjimáme objednávky. Každú stredu a piatok bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie alebo doručenie. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobáska údená výhradne na dreve. Výborná na grily, či na varenie. Nádherne prevoní vašu kapustnicu. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

Vypredané
Detail
PIKANTNÁ KLOBÁSKA

Na produkt príjimáme objednávky. Každú stredu a piatok bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie alebo doručenie. Doklad bude vyúčtovaný podľa presnej váhy. Skvelý, domáci produkt. Klobásky údené výhradne na dreve. Vynikajúca na varenie, skvelá na panvičku. Stredne pikantné. Kto má rád len tak s chlebíkom, odporúčame ešte zavesiť a nechať trošku presušiť.

Vypredané
Detail